Kerkojme punetore

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Swiss massage 28 Korr 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Kerkojme punetore ne qendren e relaksit “Swiss Massage” ne Prishtine.
Pozitat e lira jane:
Masazhere (3 pozita)
Praktikante (3 pozita)
Recepsioniste (1 pozite)
Gjendemi ne Prishtine,ne Arberi(Dragodan) ne rrugen “Ahmet Krasniqi” perballe restaurant “Amadeus”,50m permbi rreth.

(Gjithashtu praktikantet e mbajne praktiken tek ne dhe paguhen njesoj sikurse punetoret e tjera).
Swiss massage
044672673
Leaflet
Në fillim