Publikuar: Gush 04 2022 06:23

Kompania e sigurimit “KING SECURITY” shpall konkurs pune.

Publikuar: Gush 04 06:23
Shikime: 90
Kompania e sigurimit “KING SECURITY” shpallë konkurs për vende të lira pune me mundësi punësimi të menjëhershëm te interesuarit te kontaktojne ne numrin 045 222 739 ose viber +383 45 222 739. Ju Mirepresim!

Pozita : Sigurim Fizik (25)
Oficer Patrullues (4).
Kualifikimet e kërkuara:

-Diplomën e shkollës së mesme
- Çertifikata nga policia që nuk jeni në hetime
-Aftësi për të punuar nën presion dhe me orar
fleksibil

Kandidatët e interesuar mund të lajmërohen çdo ditë pune nga ora 08:00 deri 16:00 në zyret e kompanisë, adresa: Rr.Garibaldi nr.7/5 (përballë parkingut të Grandit).

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
90

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione