Punojm me Knauf dhe keramika

0 EUR

Kërkohet punë nga: Hajrullah 25 Sht 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Bejme montimin e Keramikes po ashtu knaufit
Puna behet me cilsi te lart dhe ne menyre precize
Per me Shum Kontakto numrin 044-314-292
Hajrullah
044314292
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione