Publikuar: Mar 18 2023 09:47

Karriga, Tavolina dhe orendi tjera për zyre

Publikuar: Mar 18 09:47
Shikime: 2
Ofrohen për shtije orendi të ndryshme për zyre:
12 Karrige për kurse
5 Tavolinë për kurse
11 Karriga rrotulluese konferencash
1 Tavolinë konferencash
1 Tavolinë pune për zyre
2 Dollap me xham për zyre
1 dollap i hapur për libra
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione