Publikuar: Korr 26 2022 11:23

vende te lira pune

Publikuar: Korr 26 11:23
Shikime: 29


Kompania “Te Liridoni-J sh.p.k” Ferizaj ,

me qëllim te plotësimit të vendeve të reja të punës

Shpall konkurs për pozitën:
SEKTORISTE ( 5 ) Pozitë

Detyrat dhe pergjegjesite:
• Kontrollimi i produkteve, dhe pozicionimin në raft
• dukshmërinë maksimale, hapësirën e produkteve në rafte.
• Zhvillimi i vazhdueshëm i aftësive personale
Kualifikimet profesionale dhe arsimore :
• Diplomë e shkollës së mesme
• Aftësi të mira komunikimi.
• Të jetë fleksibil dhe t'u përgjigjet pozitivisht ndryshimeve
CV-të së bashku me dëshmitë e kualifikimeve të dërgohen përmes email adresës
[email protected] ,ose kopjet fizike të dokumentacionit të dorezohen
në Kompanin “ Te Liridoni J sh.p.k ” Ferizaj
Rruga “Ahmet Kaçiku “Ferizaj, afer xhamise së madhe.


Konkursi është i hapur deri më :
Datë : 20/08/2022
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
29
+38344281101

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione