Publikuar: Pri 08 2022 10:42

(2) Operator në Qendrën Monitoruese

Publikuar: Pri 08 10:42
Shikime: 13
"International Security" sh.p.k shpall konkurs për vende të lira pune:
Ofrojmë punësim të menjëhershëm. Avancim në karrierë si dhe kushte të mira të punës. Përparësi kanë personat të cilët janë të licencuar nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Pozita: (2) Operator në Qendrën Monitoruese
Detyrat dhe përgjegjësitë:
- Njohja e pajisjeve te punës në Qendrën e monitorimit;
- Ruajtja dhe siguria e pajisjeve dhe dokumenteve të kompanisë;
- Monitorimi 24/7 i pajisjeve të komunikimit, dhe pajisjeve për monitorimin e sistemeve te sigurisë;
- Aftësi te mira komunikimi dhe koordinimi me ekipet ne teren (patrullat, rojet, tekniket, etj.); - Zbatimi i detyrave tjera relevante të kërkuara nga baza dhe hierarkia.

Kualifikimet dhe aftësitë e përgjithshme që kërkohen nga kandidatët:
- Te kenë te përfunduar minimum shkollën e mesme, shkollimi superior i preferuar;
- Aftësi të mira kompjuterike;
- Mos të kenë qenë të dënuar apo ndjekur penalisht; - Aftësi të shkëlqyeshme të komunikimit, raportimit dhe qasjes në punë;

Mënyra e aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund të lajmërohen çdo ditë pune prej orës 09:00 - 17:00 në zyret Qëndrore të Kompanisë. Adresa: Rr. "Imzot Nikëprelaj", Ulpianë (afër Fontanës, afër Konvikteve) apo ti dërgoni CV-të përmes postës elektronike në e-mail adresën: [email protected]
Afati për aplikim është i hapur deri më datën: 20.04.2022.

Për informata shtesë na kontaktoni:
038-555-006, 049/748/481,
JU MIREPRESIM!

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
13

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione