Publikuar: Pri 28 2022 05:12

50 Roje të Sigurimit Fizik ( Sigurim Themelor)

Publikuar: Pri 28 05:12
Shikime: 43
"International Security" sh.p.k shpall konkurs për vende të reja pune:

50 Pozita Roje të Sigurimit Fizik ( Sigurim Themelor)

Lokacioni: Prishtinë, Lipjan, Hajvali, Shkabaj

Ofrojmë punësim të menjëhershëm.
Avancim në karrierë si dhe kushte të mira të punës.
Paga 300+
Sigurim shëndetësor;
Përparësi kanë personat të cilët janë të licencuar nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Kualifikimet dhe aftësitë që duhet ti kenë kandidatët:
- Mos të kenë qenë të dënuar apo të ndjekur penalisht;
- Aftësi të mira komunikuese;
- Aftësi për të punuar i pavarur si dhe në punë ekipore.

Mënyra e aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund të lajmërohen çdo ditë pune prej orës 09:00 - 17:00 në zyret Qëndrore të Kompanisë. Adresa: Rr. "Imzot Nikëprelaj", Ulpianë (afër Fontanës, afër Konvikteve) apo ti dërgoni CV-të përmes postës elektronike në e-mail adresën: [email protected]
Afati për aplikim është i hapur deri më datën: 07.05.2022.

Për informata shtesë na kontaktoni:
038-555-006, 049/748/481,
JU MIREPRESIM!
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
43

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione