Kerkojm puntor ne auto larje

0 EUR

Ofrohet punë nga: bashkim 03 Sht 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Kerkojm puntor ne auto larje imperial e cila gjendet ne kodren e trimav 100m prej etc
kandidati duhet te ket pervoj pune ne ket drejtim dhe te ket aftesi pune ne grup
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione