Massazhere

Ofrohet punë nga: qendrim 20 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Sektori
Të tjera
Belle Massage
Shpal konkurs Pune

Pozitat

2 x Masazhere
(me përvojë pune dhe pa përvoje pune )

Kualifikimet : të ketë përvojë pune,të jetë e përkushtueshme në punë.

Belle Massage ofron Pagë te kendshme dhe kontrat pune Të gjitha të interesuarat të lajmërohen në këtë numër të tel 045929260 nga ora 17 -22
Ne ju ofrojmë seriozitet në punë,kushte të mira të punës dhe kontratë të rregullt të punës.
qendrim
045929260
Leaflet
Në fillim