Publikuar: Pri 01 2022 01:59

Monter

Publikuar: Pri 01 01:59
Shikime: 7
Ndërmarja VALI AL PVC është një ndërmarrje e cila merret me prodhimin e dyerve, dritareve, fasadave strukturale dhe gjysemstrukturale nga Alumini dhe Plastika.
Ndërmarja Vali Al Pvc ofron vende pune për montim të fasadave në Prishtinë.
Të gjithë të interesuarit mund të kontaktojnë në: 045 501 250
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
7

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione