Publikuar: Qer 06 2022 08:19

Mundesi Punesimi

Publikuar: Qer 06 08:19
Shikime: 27
Shpallje për vende të lira pune 25 Maj 2022
CONFORIST LTD, Prishtinë, ofron mundësi punësimi për pozitat ( me orar të plotë) si më poshtë. Ju lutem dërgoni biografinë tuaj (CV) ose të ndonjë personi të kualifikuar për pozitat si më poshtë në e-mail adresën e poshtëshënuar si dhe të shënoni në subjekt pozitën për të cilën aplikoni.
[email protected];
Titulli i punës:

1. Inxhinier i ndërtimtarisë
2. Arkitekt
3. Nënpunës për financa


- Të gjithë kandidatët duhet të kenë:
- Certifikatë të pastër të policisë.
- Përvojë pune dhe kualifikim në fushat përkatëse

Përshkrimi i detyrave të punës do të shpaloset gjatë intervistimit
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.
Konkursi mbetet i hapur deri me 05 Qershor 2022
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
27

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione