Ofojmë punë për agjustatorë - salldues

0 EUR

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: DIER METAL - PRISHTINË 03 Sht 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
punë të zakonshme metal punues si gelendera, rrethoja, konstrukcione etj.
Orari dhe kushtet e pageses sipas marreveshjes/
na kontaktoni
DIER METAL - PRISHTINË
045 503-835
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione