PARKET - RIPARIM - LAMINAT

0 EUR

Ofrohet punë nga: PRL 21 Shk 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera

PARKET - Montojm , Gdhendim dhe Riparojm parketin.

Laminat - Montojm

046 194 980
Viber +38346194980
Leaflet
Në fillim