Parket dhe Laminat

0 EUR

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: A&D 22 Mar 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Oferojm parket dhe lamint bejm montimi e tyre njeheresh bejm riparimin e parketit te vjeter gdhendejen dhe lyerjen e tij. Pervoj 15vjeqare
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione