Instalojm Nxemje Qendrore dhe Uje sjelles

0 EUR

Shitet nga: Gazmend Rexhepi 12 Pri 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Sektori
Të tjera

Bejm instalimin e Nxemjeve Qendrore dhe uje sjellsit,
na vizitoni ne -face book . Gazi- Term. Gjilan.
mob; 044 892 571. flm.
Gazmend Rexhepi
044 892 571
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione