Perkujdesje ditore per femije

0 EUR

Shitet nga: Nëna 09 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Ju qe deshironi, te keni siguri dhe perkujdesje maksimale dhe te perkushtuar per femiun tuaj,kerkoni nje nene me pervoje, qe ka durim, meshire, arsimim dhe mbi te gjitha dashuri per femijet, atehere i sjellni tek une. Une jam nene e dy femijeve, kam te perfunduar arsimin superior, por kam vendosur, qe te iu perkushtohem me shume femijeve. Banesa ime i ploteson te gjitha kushtet. Ambient i rehatshem per femiun tuaj. Banesa gjendet afer pompes se derivateve Patroni.
Iu mirepres.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione