Frezimin e arave me kultivator

0 EUR

Shitet nga: Besii 25 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Bejm frezimin dhe livrimin e arave
Me multikultivator me qmime shum te arsysheme
Gjithe ashtu bejm edhe mbjelljen e barit
Si dhe mbjelljen e pishave si dhe mbjellje
Tjera me pllug te kultivatorit
Per qdo informat kontaktoni
Leaflet
Në fillim