Kërkoj kujdestare per nje foshnje 9muja

150 EUR

Shitet nga: zoja 10 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Kerkoj nje kujdestare per nje femij 10 muaj edhe per punet rreth shtpis kushtet jan paga eshte 150 euro 6 dit ne jav pun diten e pushimit qe vejn ne pun esht 5 euro,cigare nuk duhet te pi te ket njohuri me fmei dhe e afer me femi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione