Kerkoj Pune

600 EUR

Shitet nga: Bujar 11 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Kerkoj te punoj ne Prishtine nese eshte e mundur,me Profesion jam Infermier Zanat te cilin e kam ushtruar per 10 vite me radhe aktualisht jam i pa Pune,mundem te punoj ne ndonje klinike private apo Shteterore nese me jepet munesia por mundem te kujdesem edhe per ndonje te moshuar duke i sherbyer me dhenjen e mjekimit sipas keshilles se Mjekut apo ne kryerjen e Masazheve te ndryshme nese ka nevoje,Ju garantoj se ne kryerjen e punes qe me ngarkohet jam mjaft korrekt dhe mundem te punoj edhe me orare te zgjatura kur eshte nevoja.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione