Kerkoj Punëtore

0 EUR

Shitet nga: uniteti 12 Shk 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Kërkojmë punëtore në butik i cili gjendet në Prishtinë.
Duhet të ketë përvoj pune,të jetë komunikative.
Duhet të jetë nga Prishtina,dhe të mos ketë obligime të tjera.

Për info . lajmrohuni në nr. +37745/510/488
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione