N.N.SH MONDI DEKOR

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: N.N.SH MONDI DEKOR 11 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
KRYEJM KETO PUN::FASAD TE MBRENSHMME, FASADA TEJASHTME,SUVATIM,GLET,KNAUF,NGJYRA,BEJM EDHE NDERTIME TE LARTA, DHE ULTA,MARRIM EDHE VETUR ME KOMPENZIM PUNE NE BAZ TE MARRVESHJES
N.N.SH MONDI DEKOR
044 137 420
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione