Oferte Pune

70 EUR

Shitet nga: Niki-Agency 13 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Ofrojme vende pune ne itali per goca nga e gjithe shqiperia,per lokale mbremjesh te nivelit te larte.Goca me experience dhe pa experience.Ofrojme seriozitet dhe disponueshmëri,pagese cdo dite ose cdo jave duke filluar nga 50-90 euro ne dite.Nese je nje goce e qeshur, hapur ne shoqeri asgje me teper,na kontakto.Ofrojme apartament falas perfshir (uji,drita,gas)dhe transport.Te interesuarat te nisin:

3-foto te fytyres dhe trupit
-gjatesine
-peshen
-moshen
-dhe diten qe deshirojne te fillojne pune tek ne.
-nepermjet ketij email- niki.agency@gmail.com
ose nepermjet whats app,viber ne nr e cel:00393801949119
Niki-Agency
00393801949119
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione