Urgjent Kerkoj pune.posedoj patent shoferin me k..

0 EUR

Shitet nga: urgjent 20 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
urgjent kerkoj pune qfar do pune qoft.kam provoj pune10vjet me kamion me kran dhe pirunar.mbaj familjen 7 antarshe.
urgjent
045645821
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione