Vend pune per 2 Agjent Telefonik me super pagë..

0 EUR

Shitet nga: Kranken 20 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Punësojmë operator në Call Center.

Jemi kompani zvicerane e sigurimeve,nevojiten Call Agjent/e. Patjetër kërkohet : njohje e shkëlqyer e gjuhës gjermane ose kroate, komunikim i mirëfilltë, përgjegjësi për punën që bëni si dhe eksperienca të mëparshme në këtë fushë(Caktimi i termineve dhe akreditimi i klienteve te rinj).

Ofrojmë :Kontratë pune, pagë mujore fikse 400 Euro + proviozione. Iu mirëpresim.

Për informacione të mëtejshme mund të dërgoni Cv-ne tuaj në email :

krankencall@hotmail.com
Kranken
045/399733
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione