Vend pune

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Quickly 13 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Kerkojme te punesojme nje ndihmes kuzhinier ne restoranin e ushqimeve te shpejta ne Dardani. Quickly gjendet krah Procredit bank ne bulevardin Bill Clinton
. ofrojme kushte te mira te punes dhe orar te pershtatshem.
Quickly
045633119
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione