Vende pune per Call Agent ne gjuhen gjermane

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ena Calling 11 Shk 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Kompania Ena call center eshte kompani e re ne tregun e call center ne Kosove si rrjedhim i rritjes se vazhdushme te saj kerkon te rekrutoj staf energjik dhe ambicioz per te realizuar qellimet e saj te biznesit.

Per kete ju ftojm te aplikoni : Call Agent

Kriteret qe duhet ti permbushin kandidatet jane:

Te njohin gjuhen gjermane

Te ken aftesi te mira komunikimi

Mosha : 20-35 vjeqar/e te gjith aplikantet do te hyn ne fazen e parazgjedhjes dhe ne fund presim qe nga te gjith aplikantet te pranohen 10 punojes


Te gjith te interesuarit duhet ti dergojn CV e tyre ne email adresen mergimkqiku@hotmail.com

Per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr.044-478-847 dhe 049-305-532.
Ena Calling
044478847
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione