Kerkoje Pune si Puntor i nje Firme per Ngrohjes ..

0 EUR

Shitet nga: imer 10 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Sektori
Të tjera
Kerkoj pun si puntor i nje firme per Ngrohjes Qnedrore ose si puntor instalim ujit kam te kryer te dy zanatet ikam dhe diplamat.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione