kerkoj pun si shofer i katgoris B

Kërkohet punë nga: Veton 29 Korr 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
jam 23 vjec kom pervoj shofer qe 4 vite i kategoris B dhe mund te punoj per qfardo transporti te kesaj kategorie , i gatshem per punë ,viber +38359662223
Leaflet
Në fillim