Vozitës të kategoris C+E dhe CPC

0 EUR

Kërkohet punë nga: Agron 26 Maj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Kerkoj te lidhë mardhenje pune me ndonje kompani serioze per transport nderkombetar, si dhe bej transportin nga jasht per ne ks .te ndonje mjeti transportues,sepse posedoj edhe pasaporten Maqedonase.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione