✅Gardenbau LULI ✅Kubeza Pllaka Rrethoja ✅Premje

0 EUR

Shitet nga: GardenBau LULI Sot 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Garden Bau LULI
FB. Kubeza Pllaka Moderne
KEMI TE GJITHA MODELET E KUBZAVE DHE PLLAKAV. PREMJE DHE MIRMBAJTJE TE KOPSHTEVE. SHERBIM CILSOR >LULI PARK SH.P.K< Muri Vinkell shkall kocka te betonst TAG. L Steine final qq kopshtar kopsht kopshte iphone 11 pro samsung 12 pisha mbjellje premje mirmbajm kanalizim ndertim i ulet pun vazo Rrethoja drunj Dekor kran gome gume skele gur dekurus rrethoj tel uj rrym pun puntor fasada fasad keramika qeramika kermaik pem drunje shartim shartu ndertim krasit krasitje kos frez per bari rrytlle valak sajl Keramika laminat mjeshter kerkoj acg kuk banes banesa lokal qira me gjemba tretuar pastrim pastrojm mirmbajm bor kryp zall ekip grup group Pastorim bashqe rent renta a car kerre stuba rrethoj pem shes cima Blej izolim sajl rimorkio kiper drrasa shtylla depo pisha me qira renovim puntor gume tgumes pun mjeshter uj nxemje klim taxi gumes transport ansor pune Konkurs garazha urgjent stuba tel taxi transport me gjemba shtepi banes gardenbau Gartenbau Qendresa kopsht kopshtari zhavor zall rrug park parking nic Papuqe zhabic Kocka makineri per bari stuba keramika blloka marigona beton lagje Lagjen lagjja lag jem T4 t5 vw caddy Opel nxemje uje qendrore combo mini bager shofer shofera puntor mjeshter ndertim super kamion 814 Guma 14 15 Dekor
-BEJM PREMJE DHE RREGULLIM TE KOPSHTEVE.
GardenBau LULI
044314874
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione