🔹Kubeza Pllaka Moderne 🔹Rrethoja Premje Kopshte

Shitet nga: Garden Bau LULI Dje 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Shërbimet
Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Garden Bau LULI
FB. Kubeza Pllaka Moderne
KEMI TE GJITHA MODELET E KUBZAVE DHE PLLAKAV. PREMJE DHE MIRMBAJTJE TE KOPSHTEVE. SHERBIM CILSOR >LULI PARK SH.P.K< Muri Vinkell shkall kocka te betonst TAG. L Steine final qq kopshtar kopsht kopshte pisha mbjellje premje mirmbajm kanalizim ndertim i ulet pun vazo Rrethoja drunj Dekor kran skele gur dekurus rrethoj tel uj rrym pun puntor fasada fasad keramika qeranika pem drunje shartim shartu krasit krasitje kos cima frez per bari rrytlle valak sajl Keramika laminat mjeshter kerkoj kuk banes banesa lokal qira me gjemba tretuar pastrim pastrojm mirmbajm bor kryp zall ekip rent renta a car kerre stuba rrethoj pem shes Blej izolim sajl rimorkio kiper drrasa shtylla depo pisha me qira renovim puntor pastrim bashqe pun mjeshter uj nxemje klim taxi transport ansor pune Konkurs garazha qendresa urgjent stuba tel taxi transport me gjemba shtepi banes acg gardenbau Gartenbau nic kopsht kopshtari zhavor zall rrug park parking Papuqe zhabic Kocka makineri per bari marigona stuba keramika blloka beton lagjja lagje lagjen T4 t5 vw caddy Opel nxemje uje qendrore combo mini bager kamion 814 Guma 14 15 Dekor
-BEJM PREMJE DHE RREGULLIM TE KOPSHTEVE.
Garden Bau LULI
044314874
Leaflet
Në fillim