Kopshtari dhe Rregullim i Oborreve 🌳🌷🌻🔳🏡

0 EUR

Shitet nga: Lulzim Dje 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Gardenbau LULI
Fb. LULI Gardenbau
FB. Kubeza Pllaka Moderne
KEMI TE GJITHA MODELET E TELIT KUBZAVE DHE PLLAKAV. PREMJE DHE MIRMBAJTJE TE KOPSHTEVE. SHERBIM CILSOR >LULI PARK Muri Vinkell shkall kocka te betonst TAG. L Steine final qq kopshtar kopsht kopshte pisha mbjellje iphone 11 pro samsung 12 premje mirmbajm kanalizim ndertim i ulet pun Shpk vazo Rrethoja drunj Dekor kran skele gur dekurus rrethoj tel uj rrym pun puntor fasada fasad keramika qeranika pem drunje shartim shartu krasit krasitje kos cima frez per bari rrytlle valak ndertim sajl Keramika laminat mjeshter kerkoj kuk banes banesa lokal qira me gjemba pastrim bashqe tretuar pastrim pastrojm mirmbajm bor kryp zall ekip rent renta a car kerre stuba rrethoj pem shes Blej izolim sajl rimorkio kiper drrasa shtylla depo pisha me qira renovim puntor pun mjeshter uj nxemje klim taxi transport ansor konkurs garazha urgjent stuba tel nic taxi transport me gjemba shtepi banes gardenbau Gartenbau kopsht marigona pun kopshtari zhavor zall rrug park parking qendresa Papuqe pune zhabic Kocka makineri per bari acg stuba keramika blloka beton lagjja lagje lagjen T4 t5 vw caddy Opel nxemje uje combo qendrore mini bager kamion 814 Guma 14 15 Dekor
-BEJM PREMJE DHE RREGULLIM TE KOPSHTEVE.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione