Biznes, projekt dhe fonde pushimi të disponueshme

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kalifar benier 23 Nën 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Konsumatorët e nderuar,

Ne jemi te specializuar ne sigurimin e kapitalit per fillimin e biznesit, financimin e projekteve, kapitalin punues, financimin e automjeteve dhe financimin e automjeteve etj. Nga 20,000.00 deri ne 10,000,000.00 ose me shume ne varesi te natyres se biznesit / projektit. @ Norma e interesit 2% me periudhë të gjatë pagese prej 25 vjetësh.

ne gjithashtu ofrojmë fonde të xmas dhe pushime.
nga 5000 në 100,000) maksimumi 5 vjet
Na kontaktoni për detaje nëpërmjet Email: expertfundinginfo@gmail.com
Kalifar benier
Leaflet
Në fillim