Kurs gjermane dhe Msimi gjermanisht ONLINE

5 EUR

Shitet nga: Besart 12 Nën 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Shërbimet
Orë dhe Mësimdhënie
Përshëndetje ,
ju ofroj mësim në gjuhën gjermane.

Jam djali 25 vjeçar rritur dhe edukimi
e kam pas krejt në gjermani.

Kurse esht vetem online,
ju vyn:
- Laptop / kompjuter
- Headset

Çmimi esht i diskutueshëm, sipas mundësi dhe frekuence e mësimit.

kontaktoni në mesazhe
Besart
Në fillim