Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 01 2023 07:44

Tenda Karrika Shankerica Tavolina DJ 049 81 71 81

Publikuar: Qer 01 07:44
Shikime: 2
Tenda Ardi 📲 049 81 71 81 / 049 30 64 93
- Ju ofrojmë me qera :
•Tenda të ndryshme
•Shankerica ( Të bardha dhe të zeza )
•Karrika Tiffany
•Karrika me mbulesë ( Te bardhë dhe të zezë)
•Karrika të thjeshta
•Tavolina rrumbullake për 10 persona
•Tavolina katrore për 10 persona
•Tavolina katrore për 4-6 persona
•Dekore për çift dhe për tavolina
•Muzikë (DJ)
- Rezervoni datën tuaj në tel/viber/whatsapp
Instagram : @tenda_ardii
Përshkrimi i linkut

Tenda Ardi

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Kosove

049306493

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione