SHATORA TENDA KARRIKA NXEMJE ME QERA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tenda Egzon Sot 08:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Komuna
Drenas
Shërbimet
Për dasma
::::::: TENDA ME QERA

--Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma ,
ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,
jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m
transporti dhe montimi jan gratis ,,
gjithashtu kan edhe ndriqim , per rezervime dhe
informata tel :
044 630 181
049 21 47 21
Tenda Egzon

Fush kosov
049633978
tendaegzoni@hotmail.com
Tenda Egzon
044630181
Leaflet
Në fillim