TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049306493

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tenda Ardi 22 Korr 10:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Ferizaj
Shërbimet
Për dasma
Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493

TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE
TENDA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME
KARRIKA ME MBULESA
KARRIKA PA MBULESA
TAVOLINA ME MBULESA
TAVOLINA PA MBULESA
TAVOLINA QIFTI
TENDAT POSEDOJNE EDHE NDRIQIM
TRANSPORTI MONTIMI GRATIS NE GJITHE KOSOVEN
PER INFO +383 49 306 493 +383 49 81 71 81 24h On ( instagram ) Tenda_ardi
Tenda Ardi
049306493
Leaflet
tenda karrika tavolina me qera 049 306 493 0 EUR
TENDA Karrila tavolina.me qera me nxemje 049306493 0 EUR
TENDA KARRIKA SHATORA ME QERA ME NXEMJE 049306493 0 EUR
Tenda karrika tavolina me qera 049306493 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione