Tym dhe Fishekzjarre per dasma

Shitet nga: E-EVENT Dje 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Për dasma
Vallzimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë sa më madhështor ne përkujdesmi për këtë moment te paharrueshëm.
Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale, i cili është krejtësisht i padëmshëm per shendetin dhe rrobat e të pranishmëve, nuk le njolla dhe zhduket vetëvetiu.
Rezevimet per verën 2019 kanë filluar, rezervo datën tënde:
na kontakto ne tel, viber, whatsapp ne nr: +38649156119,
FB: www.facebook.com/e.eventtt
IG: https://www.instagram.com/e.eventtt/
Ju mirëpresim!
E - E V E N T
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim