SHATORA TENDA KARRIKA NXEMJE ME QERA 049633978

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tenda Egzon Dje 17:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Komuna
Kastriot
Shërbimet
Për dasma
"Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione te ndryshme,,transporti dhe montimi jan gratis ,, Gjithashtu kemi edhe Karrika edhe Tavolina me Mbulesa Tek ne mund te gjeni edhe Tavolinen e dekurumne per qift tendat posedojn edhe ndriqim , TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr : 044 312 509....... 049 633 978 {24h ONLINE} viber 0038349633978
Tenda Egzon

Fush kosov
049633978
tendaegzoni@hotmail.com
Tenda Egzon
049633978
Leaflet
Në fillim