SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tenda Egzon 21 Korr 17:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kastriot
Shërbimet
Për dasma
"Tenda Egzoni"

Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione te ndryshme,,transporti dhe montimi jan gratis ,,
Gjithashtu kemi edhe Karrika edhe Tavolina me Mbulesa Tek ne mund te gjeni edhe Tavolinen e dekurumne per qift
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr : 044 312 509....... 049 633 978 {24h ONLINE}
viber 0038349633978
Tenda Egzon
049633978
Leaflet
SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978 0 EUR
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 0 EUR
SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978 0 EUR
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione