Tenda,tavolina,karrika & zërim me qera 044 687 506

Shitet nga: xhevdet 10 Gush 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Muzaqi" Tenda ofron tenda(shatora),tavolina,karrika & muzik me qera per dasma,panaire,evente të ndryshme.

🔹tenda me ndriqim dhe pa ndriqim
🔹tenda me nxemje dhe pa nxemje
🔹tenda me dimensione të ndryshme
🔹tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa
🔹tavolina e dekoruar per qift
🔹karrikat me mbulesa per qift

Tel : 044 687 506 & 049 142 867

Ju mirpresim 24h
Leaflet
Në fillim