TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049306493

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tenda Ardi Sot 01:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Shërbimet
Për dasma
Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493

TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE
TENDA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME
KARRIKA ME MBULESA
KARRIKA PA MBULESA
TAVOLINA ME MBULESA
TAVOLINA PA MBULESA
TAVOLINA QIFTI
TENDAT POSEDOJNE EDHE NDRIQIM
TRANSPORTI MONTIMI GRATIS NE GJITHE KOSOVEN
PER INFO +383 49 306 493 +383 49 81 71 81 24h On ( instagram ) Tenda_ardi
Tenda Ardi

Kosove
049306493
tendaardi@outlook.com
Tenda Ardi
049306493
Leaflet
Në fillim