TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044 630 181

Shitet nga: rinor Sot 03:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
::::::: TENDA ME QERA

--Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma ,
ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,
jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m
transporti dhe montimi jan gratis ,,
gjithashtu kan edhe ndriqim , per rezervime dhe
informata tel :
044 630 181
049 21 47 21
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim