Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tenda Ardi Sot 01:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Shërbimet
Për dasma
Ofrojme me qera keto sherbime :
Tenda me pamje dhe dimensione te ndryshme ,
Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa ,
Tavolina dekoruese speciale per qift

Per me shume info kontaktoni ne nr :
Tel/Viber/Whatsapp
(+383) 049 81 71 81
(+383) 049 30 64 93

Instagram : tenda_ardi
Facebook Page : Tenda Ardi
Tenda Ardi
  Online
049306493
Leaflet
tenda karrika tavolina me qera me nxemje 049306493 0 EUR
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA ME NXEMJE 049306493 0 EUR
Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81 0 EUR
TENDA KARRIKA SHATORA  NXEMJE Me qera 049306493 0 EUR
Në fillim