Japmi me Qera Tavolina dhe Tenda.

0 EUR

Shitet nga: Doni-D 27 Maj 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shërbimet
Për dasma
Japim me qera tavolina deri ne 5000 persona kemi edhe Karrika per 1 person , Gjithashtu edhe Tenda me dimensione 10X6 ,12X7 ,5X3 ,8,6 etj
Leaflet
Në fillim