Tenda karrika tavolina me qera 044314329 MENXEMJE

Shitet nga: Tenda 13 Dhj 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Shtime
Shërbimet
Për dasma
Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m. per info.kontaktoni ne numrat e tel viber:+383 045646222 - 24h.
Leaflet
Në fillim