Kerkon puntore

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Tina 13 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kerkoim urgjentisht nji puntore Frizere qe ka pervoj pune dhe qe e njef profesionin e frizeres pagesa behet sipas marrveshjes lokali gjendet afer shkolles teknike ne prishtin nr kontaktues 044-398474
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione