Embeltore istambul

0 EUR

Shitet nga: embeltore istambull 21 Qer 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Bajm porosi per fejesa. per darsma. per qfar do rasti. per ahengje tjera torte bakllava. trileqe eklera. Revani ja. kadaif sheqerpare. Tulumba. akullore. tatlija me arra tatlija me qokollad. tramisu. bumbisa. dhe lloj tjera te embelsirave. Cmime shum te volitshem. trileqhe 1 copa 0.50 cent. eklera 1 copa 0.25 cent... Torta. 7 percona 3 euro. torta per 12 persona 5 euro. Baklava 4O copa cmimi 10 euro. Kadayif 1tepsi cmimi 6 euro.revani ja1tepsi 6euro. Sheqerpare edhe tatlija 1 tepsi cmimi 6 euro. Trileqhe 1tepsi 30 copa cmimi 12euro. tramisu 1 tepsi 10 euro. akulore 1 porcion 0.50 cent. ju mirpresim ne embeltore istambull. rr .vllezrit gervalla ferizaj 045569171.Embeltore. ne ferizaj. dhe prishtin punajme me oporosi, 045539754 ne Facebook adresa. Ëmbeltore istambul
embeltore istambull
045569171
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione