BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

Shitet nga: EKO - TIME Dje 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE), ekologjike.
Pra ne bejm Asgjesimin Dhe Eleminimin e Te Gjitha Insekteve Te Demshme siq jan:
*Bubashfabat
*Mizat
*Mushkonjat
*Bubrecat
*Taratabiqat (Stenicat)
*Pleshtat
Poashtu Kryejm Dezenfektimin Kunder (Bakterive Dhe Virusave).
Si Dhe Deratizimin Kunder Minjeve (brejtesve). Qmimi Sipas Marrveshjes, Ju mirpresim.
Te licencuar Nga Ministrija E Bujqesis
Leshojm Vertetima Per Lokale.
Punojm Ne Ter Territorin E Kosoves.
+38344 700 801 VIBER
EKO - TIME
+38344700801
Leaflet
Në fillim