Kompania e pastrimit gjenerel "LUMTURIA"

0 EUR

Shitet nga: kompania e pastrimit "Lumturia" 09 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
te gjitha ne nje vend
kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' kryejm keto sherbime;bejm pastrimin e shtepive,banesave lokaleve.zyreve ne menyr gjenerale me ;mjetet,detergjentet dhe puntoret tone,ju mirpresim ne keta nr,tel,
044322488 dhe 045208629
kompania e pastrimit "Lumturia"
044322488
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione